Spanje - Daniel Ramos Finca Zerberos 'El Berrakin Blanco' 2021

Artikel 20 van 43
€ 13,95 (inclusief btw)
Overzicht

Daniel Ramos Finca Zerberos 'El Berrakin Blanco' 

Spanje - Castilla y Léon|Sierra de Gredos

Druif: Jaen

Geur en Smaak: Deze cuvée is een echte orange wine die door het contact met de schil textuur en ziltigheid krijgt. In de neus vinden we rijpe appel en pompelmoes. In de mond wat tannines met een hint van groene thee van de schilmaceratie. Hij werd niet gefilterd, noch geklaard en kan wat troebel zijn. Voor wie houdt van wat avontuur en wijnen met een hoek af.

Vinification: De Jaen druiven worden manueel geoogst. Na een maceratie van 17 dagen op de schil start de fermentatie en blijft de wijn 5 maanden op de grove lies. Deze natuur wijn wordt niet geklaard, noch gefilterd waardoor hij een beetje troebel is.

Daniel Ramos Finca Zerberos: Daniel Ramos is een man van traditie die het terroir van Sierra de Gredos volledig tot z’n recht wil laten komen. Het gebied herbergt een schat aan oude wijnstokken Garnacha (rood) en Albillo Real (wit), die op een bodem van schist en granietzand staan. Het resultaat zijn ongefilterde, biologische wijnen met een breed scala aan geuren en smaken waarmee hij de laatste jaren steeds nadrukkelijker in de internationale schijnwerpers komt te staan.

Ontdek Daniel Ramos

© 2015 - 2025 lenkenswijn | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.